Primăria Municipiului Timișoara avansează cu una dintre cele mai importante investiții strategice în infrastructura rutieră a orașului din ultimele decenii. Proiectul „Radialei de Vest” – un drum complet nou care va asigura o nouă ieșire din municipiu – a intrat oficial într-o nouă etapă, după ce municipalitatea a semnat contractul pentru realizarea procedurilor de expropriere. […]
Articolul Primăria Timișoara pregătește terenul pentru o nouă șosea de ieșire din oraș a aparut prima oara pe PRESSALERT.ro.

