Primăria Timișoara anunță demolarea unor construcții ridicate ilegal pe domeniul public, în zona străzii Lacului din Timișoara. Costurile vor fi suportate de cei responsabili Primăria Timișoara a transmis că, luni, au fost puse în aplicare măsurile dispuse pentru desființarea unor construcții realizate fără autorizație pe domeniul public. Potrivit reprezentanților municipalității, intervenția a avut loc pe… Read More
Primăria Timișoara a băgat buldozerul într-o celebră terasă din oraș
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Primăria Timișoara anunță demolarea unor construcții ridicate ilegal pe domeniul public, în zona străzii Lacului din Timișoara. Costurile vor fi suportate de cei responsabili Primăria Timișoara a transmis că, luni, au fost puse în aplicare măsurile dispuse pentru desființarea unor construcții realizate fără autorizație pe domeniul public. Potrivit reprezentanților municipalității, intervenția a avut loc pe… Read More
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

