Primăria Capitalei prezintă, sâmbătă, stadiul lucrărilor la Pasajul Basarab, arătând că la fix o săptămână de la startul lucrărilor, deja o bună parte din schele sunt montate. Primăria anunţă că, din noaptea de duminică spre luni se închide calea de pe sensul Bd. Titulescu – Şos. Grozăveşti.

Citește articolul complet pe News.ro →