Primăria Băicoi continuă să achiziționeze utilaje, cu fonduri europene. Viitoarele echipamente și mașini se vor lua cu un grant primit prin intermediul Grupului de Acțiune Locală (GAL) Colinele Prahovei.  Primarul Marius Constantin nu se dezice de politica de a nu depinde de serviciile unor societăți și mărește dotările Atelierului de Gospodărie Locală, din cadrul administrației […]

Articolul Primăria Băicoi continuă să achiziționeze utilaje, cu fonduri europene apare prima dată în Ziarul de Ploiesti, stiri Prahova.

Citește articolul complet pe Ziarul de Ploiesti →