Alba Iulia Info
Primăria Alba Iulia a depus cerere la Tribunalul Alba pentru reluarea transportului de călători

Conflictul dintre Primăria Alba Iulia și STP a ajuns la Tribunalul Alba. Primăria Alba Iulia a formulat o cerere de ordonanță președințială pentru reluarea a 33% din cursele locale, așa cum prevede legislația în vigoare. Prin ordonanța președințială, potrivit informațiilor ziarulunirea.ro, Primăria Alba Iulia, prin primarul Gabriel Pleșa, solicită Societății de Transport Public (STP) SA […]

Primăria Alba Iulia a

Citește articolul complet pe Alba Iulia Info →