După emoțiile nunții, Simona Trașcă și Marian Buzilă au ales să schimbe ritmul și să plece într-o vacanță departe de agitația de zi cu zi. Cei doi se află în luna de miere, într-o destinație care rămâne una dintre preferatele românilor atunci când vine vorba despre mare, soare și relaxare: Grecia.
Prima escapadă ca soț și soție. Unde se relaxează Simona Trașcă și Marian Buzilă
Notele editorului
După emoțiile nunții, Simona Trașcă și Marian Buzilă au ales să schimbe ritmul și să plece într-o vacanță departe de agitația de zi cu zi. Cei doi se află în luna de miere, într-o destinație care rămâne una dintre preferatele românilor atunci când vine vorba despre mare, soare și relaxare: Grecia.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

