Miercuri, 17 iunie, piața carburanților din România a înregistrat o nouă rundă de ieftiniri, consolidând tendința de scădere începută de la mijlocul săptămânii trecute. După mișcările de marți, liderul pieței, Petrom, a aplicat noi reduceri, pentru benzina standard. A doua parte a zilei de miercuri a adus o așezare interesantă a prețurilor, remarcându-se o aliniere […]

Citește articolul complet pe Economedia →