TIMISOARA. În perioada 18-20 iunie a.c., Președintele CCIAT, Florica CHIRIȚĂ, însoțită de Cristina COROIAN, Director Dept. Relații Economice cu Mediul de Afaceri, a efectuat o nouă vizită de lucru în Capitală, având în program o serie de întâlniri cu reprezentanți ai unor organizații și companii de referință, în vederea consolidării parteneriatelor existente și a definitivării […]
Articolul Președintele CCIA Timiș a efectuat o nouă vizită de lucru la București apare prima dată în Opinia Timisoarei.

