Fostul prim-vicepreședinte al PNL Cătălin Predoiu susține că partidul și-a pierdut treptat principala bază electorală din cauza politicilor promovate în ultimii ani la guvernare. Ministrul interimar de interne mai spune că formațiunea a greșit atunci când a ales să treacă în opoziție. Predoiu spune că a realizat recent o cercetare privind legătura dintre politicile guvernamentale …

Citește articolul complet pe HotNews →