Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Botosaneanul →Pompieri botoșăneni premiați de ministrul Predoiu pentru pasiunea cu care-și respectă profesia și uniforma
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Doi pompieri botoșăneni, care au demonstrat că spiritul de salvator nu se oprește odată cu încheierea programului de lucru, au fost recompensați, astăzi, în cadrul unei ceremonii organizate la sediul Ministerului Afacerilor Interne, cu ocazia sărbătoririi Zilei Drapelului Național.
Citește și aceste articole
Viata Nemteana
Doi pompieri de la ISU Neamț recompensați la Ministerul Afacerilor Interne
26 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

