Două persoane s-au ales cu dosare penale după ce au fost depistate de polițiști conducând vehicule neînmatriculate pe drumurile publice din județul Sibiu. Primul caz a fost înregistrat duminică, 22 iunie, în municipiul Sibiu. În jurul orei 12:10, polițiștii rutieri au oprit pentru control, pe strada Podului, un moped condus de un localnic în vârstă […]
Articolul Polițiștii au intervenit la Sibiu și Mediaș: ce s-a întâmplat apare prima dată în Sibiu 100.

