Doi polițiști din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Giurgiu au fost recompensați pentru conduita lor exemplară, devenind un model de integritate și profesionalism în cadrul Poliției Române. Cu prilejul Zilei Drapelului Național al României, Alexandru și Robert, lucrători ai Serviciului Rutier Giurgiu, au primit diplome de apreciere din partea ministrului Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în […]

Citește articolul complet pe Giurgiuveanul →