TIMISOARA. S-a repetat meciul cu Farul de acasă pentru Politehnica Timișoara și în deplasarea cu Csikszereda, de la Miercurea Ciuc. CITEȘTE ȘI: Finala pentru locul 9 ‘împinsă’ în meciul decisiv. SCM Timișoara a fost învinsă la Râmnicu Vâlcea Fetele pregătite de Orlando Ștefan au avut o primă repriză bună. Mai întâi Bianca Ienovan a deschis […]

Articolul Politehnica Timișoara pierde ultima deplasare din play-off. Alb-violetele vor juca pentru bronzul Superligii apare prima dată în Opinia Timisoarei.

Citește articolul complet pe Opinia Timisoarei →