Politehnica Timișoara privește cu încredere spre noul sezon al Ligii a II-a, după promovarea obținută în această vară. Revenirea în eșalonul secund nu reprezintă însă obiectivul final al clubului alb-violet, care și-a propus să continue ascensiunea și să atace promovarea în prima ligă a fotbalului românesc. La Timișoara există, poate mai mult ca oricând în […]

The post Poli Timișoara visează la Liga I. Transferuri importante și susținere totală pentru proiectul alb-violet appeared first on Ziua de Vest.

Citește articolul complet pe Ziua de Vest →