Sambata trecuta, la Ploiesti, s-a desfasurat Cupa Romaniei Interstiluri, o competitie puternica, la care au participat 630 sportivi din intreaga tara.
Clubul Poli Karate a fost reprezentat de 12 sportivi, care au avut o evolutie foarte buna si au reusit sa obtina: 2 medalii de aur, 1 medalie de argint, 1 medalie de bronz si 3 clasari pe locul 5.
La finalul competitiei, clubul …

