Un număr de 12 conduceri de filiale PNL au fost dizolvate în cadrul ședinței  de marți seară a Biroului Politic Național. Este vorba despre filialele din Argeș, Brașov, Călărași, Galați, Giurgiu, Gorj, Ialomița, Ilfov, respectiv sectoarele 2, 3, 4 și 5 din București. În cadrul aceleiași ședințe au fost numiți și înlocuitorii. Noua conducere a […]

Citește articolul complet pe Viitorul Ilfovean →