PNL susține, într-un comunicat de presă, că întreaga criză politică este responsabilitatea PSD, pentru că ei au inițiat moțiunea de cenzură și asta a condus la situația actuală. De asemenea, cei de la PNL îi acuză pe social-democrați că au încercat un puci și ruperea taberei liberalilor, pentru că nu aveau un premier pe care […]

Citește articolul complet pe Gândul →