FCSB și-a dat acceptul pentru încă o despărțire. Prin vocea lui Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație, FCSB a anunțat despărțirea de Alexandru Pantea (22 de ani). Fundașul dreapta va evolua sub formă de împrumut în Grecia, a precizat Stoica, fără să spună numele echipei elene. „Pantea a plecat împrumut în Grecia, cu opțiune, da. …
The post Plecare de la FCSB: Roș-albaștrii și-au dat acceptul pentru o nouă despărțire appeared first on spotmedia.ro.

