
PITEȘTI. NESIMȚIREA l-a costat scump! Bărbat AMENDAT drastic de Poliția Locală! O persoană a fost sancționată de Poliția Locală după ce a fost surprinsă de camerele de supraveghere în timp ce abandona deșeuri pe domeniul public. Potrivit informațiilor furnizate de instituție, incidentul a avut loc pe strada Tudor Arghezi. CITEȘTE ȘI: ACUM. ALERTĂ în Argeș! Mii […]

