Echipajul masculin de 4 rame al României a cucerit medalia de argint la Cupa Mondială III de canotaj de la Lucerna (Elveția), după o cursă spectaculoasă desfășurată duminică. România a fost reprezentată la această competiție de un singur echipaj, însă prezența tricolorilor a fost una de un real succes. Sportivii

Citește articolul complet pe Exclusiv News →