În cadrul operațiunii JUPITER, în data de 9 iunie, polițiștii buzoieni au pus în executare patru mandate de percheziție domiciliară în Mărăcineni și Săpoca, într-o cauză penală privind regimul deșeurilor. Doi bărbați de 43 și 47 de ani, din Săpoca și Mărăcineni au fost reținuți pentru 24 de ore, pentru săvârșirea de infracțiuni privind regimul …

Articolul Percheziții în Mărăcineni și Săpoca. Angajați de la salubritate, reținuți apare prima dată în Opinia Buzău.

Citește articolul complet pe Opinia Buzau →