În vremurile tulburi pe care le trăim, mai mult sau mai puțin conștienți social, orice manifestare a firescului, a umanului capătă conotații bizare. Faptul că individul alege să „trăiască” în continuare într-o lume în care sensul se disipează, este un act de curaj demn de un Superman, o dovadă de depășire a unei traume sociale…

Citește articolul complet pe Zilesinopti →