Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Opinia Giurgiuveanului →Parcul Mihai Viteazul, monumentul indolenței administrației locale
Notele editorului
Municipiul Giurgiu începe să semene tot mai mult cu un oraș abandonat. Nu de locuitori, care își văd în continuare de viață, ci de cei care ar trebui să administreze
Citește și aceste articole
Observator News
Oraşul din care 20.000 de localnici au fugit într-o singură noapte. Casele au rămas neatinse după 15 ani
26 iunie 2026
Mesagerul de Neamt
DRAGOMIREȘTI Motorul dezvoltării: investițiile în educație și tinerele familii!
7 iunie 2026
Ramnicu Valcea Week
Biblioteca din Bunești se implică din nou cu o activitate în comună, de această dată una ecologică
9 iunie 2026
Jurnal Giurgiuvean
Orașul Nostru, Ostaticul Lor: Cum îngroapă războiul hârtiilor dintr-un minister, Noul Pod Giurgiu-Ruse II
21 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

