Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Tion →Până la urmă se schimbă mobilierul și în grădinițele din Timișoara
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Anul școlar 2026-2027 va începe cu mobilier nou în 14 grădinițe din Timișoara, printr-o investiție finanțată din PNRR. Primăria a semnat contractul de peste 2,6 milioane de lei pentru dotări care includ mese, scaune, paturi, dulapuri și biblioteci.
Citește și aceste articole
PressAlert
14 grădinițe din Timișoara vor fi dotate cu mobilier nou. Valoarea proiectului finanțat prin PNRR
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

