Amfiteatrul B al Spitalului Clinic Județean de Urgență „Pius Brînzeu” din Timișoara a devenit, vineri, spațiul unei profunde încărcături emoționale, găzduind lansarea volumului „Veselia Tristă”, semnat de preotul Radu Reja. Evenimentul, conceput ca un omagiu adus comunității medicale și tuturor celor care își dedică viața salvării semenilor, a reunit personalități marcante din mediul medical, universitar […]

The post Omagiu adus „îngerilor albi”! Cartea „Veselia Tristă”, de preotul Radu Reja, a fost lansată la Spitalul Județean din Timișoara appeared first on Ziua de Vest

Citește articolul complet pe Ziua de Vest →