Articolul care spune lucrurilor pe nume!

Primarul Craiovei, Lia Olguța Vasilescu, a declarat, sâmbătă, că PSD se bazează, pentru a trece prin Parlament un eventual Guvern condus de Sorin Grindeanu, pe voturile obținute de Adrian Veștea, iar dacă s-ar alătura și UDMR nu ar fi nicio problemă pentru învestirea unui Executiv monocolor al social-democraților. ‘Cred că s-a dovedit la ultimul Guvern […]

Articolul Olguța Vasilescu (PSD): Dacă am avea voturile de la UDMR, un Guvern Grindeanu ar trece fără probleme apare prima dată în Evenimentdeolt.ro.

Citește articolul complet pe Eveniment de Olt →