Io de câte ori am avut ocazia, v-am povestit de băieții ăștia de la Old Boys UTA, că-s o trupă tare faină, îs activi și îs competitivi la nivelul lor. Și pe oriunde merg, poartă cu mândrie tricoul cu sigla UTA pe piept, fac cinste Aradului, până la urmă.     Turneul la care au participat arădenii…

Citește articolul complet pe Critic Arad →