Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Antena 3 CNN →Oana Țoiu: România salută memorandumul de înțelegere dintre SUA și Iran. „Reluarea traficului prin Strâmtoarea Ormuz este vitală”
Notele editorului
România salută eforturile diplomatice și de mediere care au condus la convenirea memorandumului de înțelegere dintre Statele Unite ale Americii și Iran, a anunțat marți ministra de Externe Oana Țoiu.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

