Vicepremierul interimar, Oana Gheorghiu, a explicat, în faţa Congresului PNL, de ce a decis să se alăture echipei lui Ilie Bolojan în calitate de vicepreşedinte al partidului, scrie realitatea.net. „Sunt parte din sistemul ONG-ist, soroşist şi neomarxist care, după cum spun unii, a venit să pună stăpânire pe PNL”, a spus aceasta. Afilierea politică a Oanei […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →