Vicepremierul Oana Gheorghiu a susținut o declarație la Congresul PNL, unde explică decizia de a se alătura partidului. Gheorghiu, care candidează pentru funcția de vicepreședinte a PNL, a declarat că este o luptătoare și că a ales să se alăture liberalilor în momente grele. „Acum un an, dacă mi-ar fi spus cineva că voi urca pe scena unui congres al PNL, aș fi spus că nu mă cunoaște deloc”, a declarat Gheorghiu.
Oana Gheorghiu, la Congresul PNL: „Sunt parte din sistemul ONG-ist, „soroșist” și „neomarxist” care a venit să pună stăpânire pe partid”
Notele editorului
Vicepremierul Oana Gheorghiu a susținut o declarație la Congresul PNL, unde explică decizia de a se alătura partidului. Gheorghiu, care candidează pentru funcția de vicepreședinte a PNL, a declarat că este o luptătoare și că a ales să se alăture liberalilor în momente grele. „Acum un an, dacă mi-ar fi spus cineva că voi urca pe scena unui congres al PNL, aș fi spus că nu mă cunoaște deloc”, a declarat Gheorghiu.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

