Vicepremierul interimar Oana Gheorghiu a lansat sâmbătă, 27 iunie, un atac dur la adresa PSD, acuzând partidul că a provocat actuala criză politică prin dărâmarea propriului guvern și că s-a dus la AUR „să cerșească voturi”, avertizând totodată că că încercările de manipulare „nu mai funcționează”.
Oana Gheorghiu atacă PSD: „Lupta e între cei care vor eliminarea privilegiilor și gașca privilegiaților”
Notele editorului
Vicepremierul interimar Oana Gheorghiu a lansat sâmbătă, 27 iunie, un atac dur la adresa PSD, acuzând partidul că a provocat actuala criză politică prin dărâmarea propriului guvern și că s-a dus la AUR „să cerșească voturi”, avertizând totodată că că încercările de manipulare „nu mai funcționează”.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

