În această după-amiază, polițiștii piteșteni au fost sesizați cu privire la un accident rutier produs pe bld. Nicolae Bălcescu din Pitești, în care au fost implicate un autoturism, o motocicletă și o persoană având calitatea de pieton. Din verificările efectuate de polițiștii Biroului Rutier Pitești a s-au aflat că o femeie de 53 de ani, […]

Citește articolul complet pe Jurnalul de Arges →