La data de 23 iunie 2026, în jurul orei 19.14, polițiștii Serviciului Rutier au fost sesizați cu privire la faptul că, pe DN 7, a avut loc un eveniment rutier. Polițiștii s-au deplasat la fața

Post-ul O șoferiță din Alba Iulia a ajuns la spital, după ce a fost implicată într-un accident rutier apare prima dată în ProAlba.

Citește articolul complet pe Pro Alba →