O tânără mamă din Marea Britanie trece printr-o situație de-a dreptul sfâșietoare. La doar 29 de ani, ea se luptă cu o formă gravă de cancer în stadiul patru, după ce medicii de la un spital local au trimis-o de două ori acasă, spunându-i că nu are nimic grav. Cea mai mare temere a femeii este că fiul ei adolescent va rămâne singur pe lume, după ce și-a pierdut deja tatăl când avea doar nouă ani.

Citește articolul complet pe Spynews →