Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știri Pe Surse →O femeie a ajuns la spital după ce i s-a făcut rău în staţia de autobuz din cauza căldurii
Notele editorului
O femeie în vârstă de 75 de ani a ajuns, sâmbătă, la Unitatea de Primiri Urgenţe (UPU) a Spitalului „Sf. Spiridon” din Iaşi, după ce i s-a făcut rău într-o staţie de autobuz din cauza căldurii
Citește și aceste articole
Bihoreanul
Femeie rănită într-un accident pe DN 1, la ieșirea din Oșorhei. A ajuns la UPU
24 iunie 2026
Eveniment Valcean
Gest extrem la Călimănești! Femeie de 70 de ani, găsită inconștientă după ce și-ar fi dat foc într-o livadă
25 iunie 2026
Botosaneanul
ULTIMA ORĂ: O șoferiță s-a răsturnat cu mașina la Copălău, au intervenit pompierii
13 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

