Doi minori, în vârstă de 13 și 17 ani, sunt căutați după ce au dispărut în apele râului Ialomița, în localitatea Ograda. Incidentul s-a petrecut ieri după-amiază, iar dispeceratul Inspectoratului pentru Situații de Urgență a fost sesizat în jurul orei 17:30. Potrivit primelor informații, cei doi se aflau la scăldat când au dispărut în apă. […]
The post O după-amiază de vară s-a transformat într-un coșmar. Doi minori, dispăruți după ce au mers la scăldat first appeared on Ziarul Argeşul – ediţia online.

