Un bărbat din Cluj, trimis în judecată după ce a încălcat ordinul de protecție: a mers la fosta parteneră direct la ieșirea din magazinUn bărbat din Cluj-Napoca a fost trimis în judecată după ce ar fi încălcat ordinul de protecție emis împotriva sa și s-a apropiat de victimă la mai puțin de 100 de metri,…

Citește articolul complet pe Stiri de Cluj →