Bihorenii nu scapă de vremea sufocantă. Administrația Națională de Meteorologie a emis miercuri o nouă avertizare cod galben de temperaturi ridicate, caniculă și disconfort termic, valabilă joi, între orele 12 și 21, pentru cea mai mare parte a țării, inclusiv pentru tot județul Bihor.
Nu scăpăm de arșiță: Bihorul rămâne și joi sub cod galben de căldură și disconfort termic, cu maxime de 35 de grade
Notele editorului
Bihorenii nu scapă de vremea sufocantă. Administrația Națională de Meteorologie a emis miercuri o nouă avertizare cod galben de temperaturi ridicate, caniculă și disconfort termic, valabilă joi, între orele 12 și 21, pentru cea mai mare parte a țării, inclusiv pentru tot județul Bihor.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

