Adrian Mihalcea, 50 de ani, susține că și-a schimbat perspectiva față de Dinamo.
Acum antrenor la UTA, Mihalcea a fost un atacant important al „câinilor”. E de două ori campion al României cu Dinamo (2000, 2002) și triplu câștigător al Cupei (2000, 2001, 2005). A înscris 68 de goluri în 181 de meciuri pentru „haită”, fiind între primii marcatori din istoria clubului.
A activat și ca antrenor la Dinamo, în 2020, când era pandemie. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →