TIMISOARA. Politehnica Timișoara a încheiat cu o victorie la 5 goluri diferență ultimul meci al sezonului în Liga Zimbrilor, pe terenul Sighișoarei. CITEȘTE ȘI: Politehnica Timișoara pierde ultima deplasare din play-off. Alb-violetele vor juca pentru bronzul Superligii Politehnica a condus meciul cu ultima clasată de la un capăt la altul, iar scorul a fost egal […]

Articolul Nu a fost loc de surpriză. Handbaliștii de la Poli Timișoara termină cu o victorie sezonul apare prima dată în Opinia Timisoarei.

Citește articolul complet pe Opinia Timisoarei →