Consiliul Județean Olt a aprobat, în ședința ordinară de joi, 25 iunie, două proiecte majore pentru dezvoltarea Spitalului de Psihiatrie Cronici Schitu-Greci, investiții care însumează aproape 28 de milioane de lei și vizează atât extinderea capacității de tratare a persoanelor cu adicții, cât și consolidarea și modernizarea unor clădiri cu risc seismic. La finalul ședinței, […]
Articolul Noi investiții, de aproape 28 de milioane de lei, pentru Spitalul de Psihiatrie Schitu-Greci. Marius Oprescu: „Nu mai avem unde să internăm pacienți” apare prima dată în Olt Alert.

