Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Golazo →Noi întăriri pentru Sepsi Nou-promovata din Liga 1 a anunțat transferul unui dublu campion al Danemarcei
Notele editorului
Aboubakar Keita, mijlocaș care a cucerit de două ori titlul în Danemarca, a semnat cu Sepsi, echipă proaspăt revenită în primul eșalon al României.
Citește și aceste articole
Gazeta Sporturilor
Cîrjan a confirmat: „Mă operez luni” + mutarea care l-a șocat: „Am aflat din presă”
6 iunie 2026
Spotmedia
Revenire surprinzătoare: Marius Ștefănescu s-a întors în prima ligă din România
1 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

