Președintele României a afirmat că în urma consultărilor de marți cu partidele parlamentare la Palatul Cotroceni s-a concluzionat că ”vom avea o guvernare pro-occidentală, minoritară”. Joi ar urma ca liderii de partide să discute între ei, iar vineri să vină cu concluzii, a anunțat Nicușor Dan.
The post Nicușor Dan: O să avem o guvernare pro-occidentală, minoritară. Ar trebui ca joi liderii de partide să discute între ei, iar vineri să vină la mine cu concluzii appeared first on tvrinfo.ro.

