Cel mai important lucru pentru România în privinţa aderării la Organizaţia pentru Cooperare şi Dezvoltare Economică (OCDE) va fi creşterea calităţii actului de guvernare, a declarat, miercuri, Luca Niculescu, secretar de stat în Ministerul Afacerilor Externe (MAE), coordonator naţional al procesului de aderare a României la OCDE, la un eveniment de specialitate.
Niculescu: Creşterea calităţii actului de guvernare va fi cel mai important lucru pentru România după aderarea la OCDE
Notele editorului
Cel mai important lucru pentru România în privinţa aderării la Organizaţia pentru Cooperare şi Dezvoltare Economică (OCDE) va fi creşterea calităţii actului de guvernare, a declarat, miercuri, Luca Niculescu, secretar de stat în Ministerul Afacerilor Externe (MAE), coordonator naţional al procesului de aderare a României la OCDE, la un eveniment de specialitate.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

