CSC Negomir a pierdut primul meci din dubla pentru promovarea în Liga 3 de fotbal. Campioana Gorjului a cedat, sâmbătă, la Fărcășești, confruntarea tur cu FC Nera Bogodinț, scor 1-2 (0-0). Gazdele au avut controlul, în primul act, în timp ce câștigătoarea campionatului județean din Caraș Severin a încercat să dea lovitura pe contraatac. Cea […]
Articolul Negomir a pierdut turul barajului de promovare apare prima dată în Ştiri locale de ultima ora, stiri video – Ştiri Gorjeanul.ro.

