România nu merită să piardă brusc miliarde de euro din finanţări sau fonduri, aşa cum risca în vara anului trecut, iar românii, în ciuda învrăjbirii alimentate azi din toate direcţiile, au nevoie ca de aer de aceşti bani şi de acest loc în lume, a scris pe pagina sa de socializare, ministrul interimar Finanţelor, Alexandru Nazare.
Nazare: România nu trebuie să piardă miliarde din fonduri. „Românii au nevoie ca de aer de acești bani”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
România nu merită să piardă brusc miliarde de euro din finanţări sau fonduri, aşa cum risca în vara anului trecut, iar românii, în ciuda învrăjbirii alimentate azi din toate direcţiile, au nevoie ca de aer de aceşti bani şi de acest loc în lume, a scris pe pagina sa de socializare, ministrul interimar Finanţelor, Alexandru Nazare.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

