Naționala Iranului a trecut granița în Statele Unite pentru că, la noapte, la ora 4.00, ora României, are primul meci la Mondial. Cazați la granița mexicano-americană, iranienii au voie să rămână în Statele Unite doar o zi, pentru meci. Între timp, Statele Unite și Iranul au anunțat că au ajuns la un acord pentru încheierea […]

Citește articolul complet pe Europafm →