Vicepreședintele Camerei Deputaților, deputata PSD Natalia Intotero, reacție dură în criza politică, ea ironizându-l pe Ilie Bolojan și numindu-l ”Răzgândacul de la Oradea” care se răzgândește atât de des, că până și Waze ar spune: „Recalculăm ruta…” ”Răzgândacul de la Oradea Ilie Bolojan: „PNL intră în opoziție!” Tot Ilie Bolojan, după câteva zile: „Votăm Guvernul […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →