Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Alba Stiri →Municipiul Aiud. Din 1 iulie, transportul public de persoane va fi exclusiv electric!
Notele editorului
Începând cu data de 1 iulie, transportul public din Municipiul Aiud intră într-o nouă etapă: autobuzele electrice vor intra în
Citește și aceste articole
Expres de Banat
Flota verde a Reșiței continuă să crească. Încă două autobuze electrice au sosit în oraș!
16 iunie 2026
Expres de Banat
Transport Urban Reșița își completează flota verde cu 14 noi autobuze electrice
27 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

