Mobilizare-record pe Autostrada Transilvania! O „armată” de oameni a invadat șantierul! Detaliul care îi va lăsa mască pe toți șoferii! Mobilizarea pe șantierul subsecțiunii Chiribiș-Biharia a Autostrăzii Transilvania a atins un nivel ridicat, cu aproximativ 700 de muncitori implicați în prezent în execuția lucrărilor. Pe acest segment de 28,5 kilometri sunt active peste 500 de […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →